“Aga mina olen vabatahtlik seltsiline”!

Vabatahtlikud seltsilised osalesid ühendministeeriumis eeskujuliikumise Valge Õhupall korraldatud pidulikul sündmusel „Märkan eeskuju.“
Sündmusel tunnustati märgatud eeskujusid, mõtiskleti koostööst ja eeskujude rollist tervema ning turvalisema tuleviku kujundamisel. Samuti andis iga liitunud organisatsioon sümboolse lubaduse.
Vabatahtlike seltsiliste liikumise lubadus: “Aga mina olen vabatahtlik seltsiline. Lubame olla oma tegevuses eetilised, toetada sotsiaalvaldkonda, olla toeks eakatele ja erivajadusega inimestele, pakkudes neile kauneid hetki ja väärikat elu.” Valge Õhupalli kirjaga “Olen eeskujuks” võttis vastu Tallinna koordinaator Kristina Amor. Valget õhupalli kandes näitame, et hoolime ja toetame oma eeskuju ning tegevusega turvalist tulevikku.
Eeskujuliikumine Valge Õhupall koondab erinevate valdkondade eestkõnelejaid nii avalikust kui erasektorist.
Vaata kõiki uudiseid