Vabatahtlike seltsiliste liikumine pälvis aasta sotsiaalvaldkonna ennetustöö tegija tunnustuse!

Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon tunnustas tänasel ülemaailmsel sotsiaaltöötajate päeval Viljandi Pärimusmuusika Aidas aasta parimaid sotsiaalvaldkonna töötajaid ja valdkonda panustajaid.

„Sotsiaaltööga tegelevad võimekad, empaatilised ja suure missioonitundega inimesed, kes väärivad tunnustust nii valdkonnas endas kui ühiskonnas laiemalt. Mul on hea meel, et tänu ESTA ja Sotsiaalministeeriumi koostööle saame seda pidulikult avaldada,“ sõnas sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo. „Niisamuti saame vaid koos ja ühise pühendumisega töötada selle nimel, et sotsiaaltöö juurde leiaks tee senisest veel enam teotahtelisi inimesi ja et nad oma potentsiaali ka väärikalt rakendada saaksid,“ lisas minister.

“Viljandisse kogunes täna üle 300 sotsiaalvaldkonna või sellega seotud inimese. Pärimusmuusika aidas oli tunda elevust, rõõmu ning tänutunnet. Sotsiaaltöö tegijad on ühtne kogukond, mida tuleb väärtustada selleks, et meie ühiskond oleks hoitud,” võttis tänase tunnustusürituse kokku ESTA juhatuse liige Kelli Ilisson.

Konkursile esitati kokku 227 kandidaati. Parimate sotsiaalala töötajate ja valdkonda panustajate valimisel osalesid sotsiaalministeeriumi, Eesti Tegevusjuhendajate Liidu, Erihoolekandeteenuste Pakkujate Liidu, Eesti Õdede Liidu Hooldustöötajate Seltsingu, Eesti Asenduskodu Töötajate Liidu ja MTÜ Lastekaitse Liidu esindajad.

2022. aasta laureaadid on:

Tunnustusüritust saab järele vaadata: https://www.youtube.com/watch?v=M-bdIKhYKA0

Vaata kõiki uudiseid